1 / 10
PRODAVAM VIKEND KUKA MONTAZNA
1 €
14.05.2022 06:30

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

30 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Не

IZRABOTENA OD CELICNA KONSTRUKCIJA SO PANELI 5 sm POVRSHINA 30m2
MOZE I POMALI PO VASHA ZELBA

KOMPLETNO KUPATILO
SPALNA PO ZELBA GOLEMINATA
KUPATILO 2.6 m2
PRIPREMA ZA KUJNA (DOVOD I ODVOD)

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

MARKO
Потврден огласувач
071444004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам