1 / 9
PRODAVAM STARINSKI RETRO REGAL VITRINA
200 €
250 €
30.09.2022 10:21

Кисела Вода / Скопје

Продавам ретро старински регал, витрина со шифоњер. Во одлична состојба.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077599599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам