1 / 3
FIAT MAREA 1.9TD NA DELOVI
1 €
08.05.2022 19:08

Пробиштип

Марка:

Fiat

Модел:

Marea

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Marta se probava na delovi 078 667 695

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
078667695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам