1 / 12
Mavrovo/Маврово iznajmuvam novi apartmani
1 €
01.07.2022 13:18

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

35 m²

Број на соби:

1

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Се изнајмуваат апартмани веднаш до ски стазата со поглед на езерото и кон планината. Опремени Комплетно. Обезбеден паркинг, интернет, кујна, бања... Идеално место за одмор и рекреација по цени достапни за сите

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

branko
Потврден огласувач
075250640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам