1 / 5
Kuler (кулер) za Laptoop 9-17"
600 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.06.2022 21:43

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov, nekoristen kuler za laptop COOLER MASTER so usb 4 x hub
Karakteristiki na sliki

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

AL
Потврден огласувач
111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам