1 / 8
SE PRODAVA OPEL ASTRA F MOZE I ZAMENA
По Договор
2.450 €
23.06.2022 10:36

Босилово / Струмица

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

52 kw / 71 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Opel Astra F 1.6 52kw benzin
Kolata e mnogu dobro socuvana
Kompelt farbana
Kolata ima smeneto
Novi 4 gumi
Svekici kabli
Komplet rebresti linesti
Ule motor,filter za ule,filter kabina,filter vazduh
Lamela,potocna ploca,lager i ule menjac
Novi amortizeri site 4
Novi javucnici
Creva za kocnici komplet 4
Predni plocki i zadni gurtni
Zatemnena so ates
Elektricni prozori
Registirana
Poveke inf na 078 527 456 Dimitar
Moze Zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Д
Потврден огласувач
078527456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам