1 / 1
WILLSON i BABOLAT
100 €
12.11.2022 21:53

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam teniski reket :
WILLSON grafiten , nov neupotreben cena 100 eur

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Dimche Slaveski
Потврден огласувач
071223720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам