Plac
4.500 €
Денес 07:44

Пробиштип

Квадратура:

472 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Za detalni informacii javete se 077/621013 Boro

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
078201502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам