1 / 11
Citroen C4 grand picaso
1 €
19.09.2022 11:15

Аеродром / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

Grand C4 Picasso Space Tourer

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Odlicen 4 novi gumi registriran zelen karton 3/23 ,komandi na volan.triptronik menjach ,garaziran,nov akumulator so garancija.ful oprema ,mal potroshuvac frizider.moznost 7 sedista, komandi na volan tempomat,odlicen

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
078830303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам