1 / 9
Се продава водна желка со аквариум и опрема
6.000 МКД
Цената е фиксна
30.05.2022 14:36

Куманово / Куманово

Се продава желка стара 5 години. Аквариум за неа со димензии 100x50x50. Со аквариумот одат филтер за вода, греач за вода, лампа за желката и платформа за сончање. Цена 6000 денари

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

vm
Потврден огласувач
078489289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам