1 / 3
Displej 15.4" za Fujitsu Simens
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 15:02

Пробиштип

Испраќам по карго    

Prodavam postar model na Displej 15,4'' displejot e izvaden od Laptop Fujitsu Simens, nema nikakov problem i raboti bez nikakvi zabeleski. mOze so moja montaza ili prakam po kargo niz cela MK,

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
071304913
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам