1 / 4
iphone SE 32gb moze zamena za xiaomi ili huawei
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.02.2021 17:32

Пробиштип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone SE 32gb

Боја:

Silver

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

iphone SE 32gb moze zamena so xiaomi
ili huawei so moja doplata

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

dejan
Потврден огласувач
077 888 466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам