1 / 12
PRODAVNICA ZA LOVNA OPREMA
По Договор
17.06.2022 09:25

Карпош / Скопје

PRODAVNICA ZA OPREMA ZA LOV I TAKTICKA OPREMA
LOKACIJA SKOPJE, KARPOS 3 VO BELIOT TRGOVSKI CENTAR VEDNAS DO CITY MALL, NA PRIZEMJE, POVELETE.
Tel. 071 264 065
Tel. 071 264 065
Tel. 071 264 065

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Облека

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам