1 / 2
Picatinny rail /шина за red dot за бокерица
1.400 МКД
01.04.2021 19:14

Пробиштип

Picatinny rail /Пикатини шина за ловно оружје бокерица за поставување на ред дот-црвена точка.
Инф. 077737836

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Peugeot
Потврден огласувач
077737836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам