KUPUVAM kamp prikolka so MK dokumenti
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.02.2021 22:45

Аеродром / Скопје

Kupuvam kamp prikolka so makedonski dokumenti vo ispravna sostojba i so normalna cena. Ponudete osobeno so tezina do 750 kg.
Ponudete so sliki, cena i tehnicki karakteristiki, moze i na viber.

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се бара од:

Vlatko
Потврден огласувач
072319991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам