Купувам куќа или вила во село ВАПИЛА - ОХРИД
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 00:50

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

2000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

1970

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Охрид

Купувам КУЌА, ПЛАЦ за ГРАДБА или НИВА во Охридските села ВАПИЛА, ЛИВОИШТА, СТАРО ЛЕСКОЕЦ, ОРМАН или други села во ДЕБАРЦА ... Со ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара / Можна е замена од:

🏬
Потврден огласувач
078 269 199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам