1 / 2
se prodavat kabli za zvucnici snagator i za mixeta
2.000 МКД
Цената е фиксна
16.01.2021 10:17

Велес / Велес

se prodavat kabli za zvucnici dolgi se nad 10 metra doneseni se ot germanija zacuvani isto za snagator kacoconi ima i za mixeta so pinovi

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

kamber
Потврден огласувач
077393764
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам