1 / 4
LED DIODI TRAKI - POZADINSKO OSVETLUVANJE - BACKLIGHT ZA TV
По Договор
Денес 11:57

Чаир / Скопје

Марка:

Останато

Производ:

4K

Големина:

165 cm (65 inch)

Prodavame led diodi, lenti, traki za televizori od ponovite modeli led tv. Preku 100 modeli na diodi za preku 150 modeli na led televizori.
Kvalitetni, tursko proizvodstvo, 6 meseci garancija so ekstra ceni.
Preferirana komunikacija preku viber so slika na oznaka na led lenta ili model od tv.
Rabotno vreme: Pon-Sab - 10:00-17:00.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од: Претпријатие

Tivigo Servis
Ul. Kumbara 22
Потврден огласувач
070540222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам