1 / 10
ВИЛА АЛЕК
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.06.2022 16:47

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

5

Греење:

Централно

Наместена:

Да

Се издава викендица на патот кон Пониква на 1300м.надморска висина, во борова шума. Викендицата е на два ката со сопствено парно греење, сопствен паркинг, скара, и детско катче. Располага со три спални соби, две дневни, две купатила. Капацитет на сместување 10лица.Во викендицата има Интернет (Wi-Fi) Цена 3.000,оо од ден.од понеделник до четврток. За викенд цена е 4.000,ооден.од вечер. Минимум изнајмување 2вечери.Цената за една вечер е 6.000,ооден.


Спирко 076 490 640,075 635 616
Viber 076490 640

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

spiro
Потврден огласувач
076490640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам