1 / 11
Amrok-graorka
1 €
21.10.2022 09:49

Куманово / Куманово

Se prodavaat 20 jarki od Amrok so tri razlicni krvni liniii vo jatovo.
Amrok poteknuva od Amerika ovaa rasna kokoska e kombinirana za jajca i meso.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070277212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам