1 / 3
Tesla tablet
1.500 МКД
Цената е фиксна
04.10.2021 17:03

Пробиштип

Марка:

Tesla

Модел:

H

Боја:

Roségold

Интерна меморија:

512 GB

РАМ меморија:

10 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava tablet tesla sesie ok 078 320 515 kire cena 1500den pozzz

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077729647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам