1 / 11
Se prodava komplet pilana BRATSTVO
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 12:51

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat ispravni masini od markata BRATSTVO, mozi i poedinecno
Za poveke informaciii vrtete na brojot
075294004
075294004

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од: Претпријатие

Aleksandar
Потврден огласувач
076949762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам