1 / 2
Hitaci Tv
5.000 МКД
5.600 МКД
19.05.2022 12:05

Пробиштип

Марка:

Hitachi

Производ:

Плазма

Големина:

81 cm (32 inch)

Ispraven bez nikakov,problem. Malku koristen
Moze zamena za mobilen tel.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава / Можна е замена од:

Marto
Потврден огласувач
078351750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам