1 / 6
Gorilnik - reso(горилник - решо) na plin(plinski) novi.
По Договор
14.12.2022 12:45

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Resoata - Gorilnicite se novi,nekoristeni,2 modeli,edniot e za direktno montiranje na 2kg i 3kg Boci,a drugiot so dimenzija 40sm x 40sm x 15sm visina,so gusan gorilnik - plamenik,za 5kg i 10kg Boci.
Lice za kontakt - ILIJA.

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Beba
Потврден огласувач
070544315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам