KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA PRESPANSKO EZERO
8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 09:33

Ресен

Квадратура:

1000 m²

Број на соби:

1

Греење:

Друго

Наместена:

Не

KUPUVAM VIKENDICA VO ASAMATI PRESPA DO PRESPANSKO EZERO SO CIST IMOTEN LIST (KOMPLETNA DOKUMENTACIJA) BEZ RAZLIKA VO KAKVA SOSTOJBA E VIKENDICATA OBJEKTOT MOZI I PLAC ZA GRADBA NA VIKENDICA CEKAM REALNI PONUDI DO 10.000 EVRA NA VIBER 075/340-000 SO CENA I SLIKA

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

PA
11 Oktomvri, Skopje, R.M.
Потврден огласувач
071386240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам