Огледало, во добра состојба
599 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2021 23:48

Неготино / Неготино

Итно се продава огледало со димензии 1.33м х 0.52м со рамка.
Цена по договор.

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Јордан
Потврден огласувач
070200243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам