SE IZDAVA/PRODAVA DELOVEN PROSTOR 400M2
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2021 09:00

Пробиштип

SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 400M2
SE NAOGA NA STARIOT PAZAR VO PROBISTIP POZADI PIONIR
PORANESNA KONFEKCIJA
povolen e za magacinski prostor, konfekcija, i sl...
tel za kontakt 070-322-865

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Aна
Потврден огласувач
078211283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам