1 / 5
OPEL KORSA 1.0 DELOVI
1 €
Денес 10:48

Пробиштип

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

OPEL KORSA 1.0 BENZIN KLIMA SERVO ABS KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI PRAKAM PO KARGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
078667695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам