1 / 1
Дрвена Комода
3.500 МКД
Цената е фиксна
16.04.2022 10:19

Скопје Центар / Скопје

Се продава дрвена комода
Цена 4000 денари.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075423703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам