1 / 2
Се продава лозје
По Договор
16.12.2020 21:35

Пробиштип

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава лозје од 4000м2 (4 декари), во село Древено, Пробиштип, место викано "Борско Поле". Лозјето е од сортата на грозје "Вранец", "Смедеревка" и "Жупа" и е домаќински работено, редовно орање, прскање и ѓубрење.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Гроздан
Потврден огласувач
077725059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам