1 / 4
Toneri za Xerox vo boja
9.000 МКД
Цената не е фиксна
31.05.2022 16:49

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Неотворени, види слики! Цената е за сите ако се земат. Едните оригинал!

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава од:

LED
Потврден огласувач
070346030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам