1 / 1
Samsung TONER MLT-D111s
780 МКД
11.07.2022 12:09

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Samsung тонер MLT-D111s, компатибилен со следниве Samsung принтери:
Samsung SL-M2020, SL-M2022, SL-M2070
Samsung Xpress M2020, M2022, M2070
Капацитет 1000 страници

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава од: Претпријатие

TMtech
Потврден огласувач
076427821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам