1 / 2
Slmsung core prim 1
1.700 МКД
Цената не е фиксна
26.01.2021 17:57

Пробиштип

Марка:

Samsung

Модел:

Core

Боја:

Silver

Интерна меморија:

1,5 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava slamsung core prim 1 vo odlicna sostojba cena 1700 den i microsoft falemu baterija cena 500 den 077 729 647 stefan pozz

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077729647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам