1 / 2
se prodava vrteleska susalna za alista
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.05.2021 06:58

Охрид / Охрид

se prodava vrteleska golema susalna za alista za vo gradina, dvor donesena od stranstvo
cena 5000 den mozna e zamena za klima ured, ili elementi za sanitarija tus kabina bojler, umivalnik ili slicno.
tel 078-998-235

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава / Можна е замена од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

prodavam Susalna za vo dvor

1 €

prodavam mastilno penkalo

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам