1 / 9
Викендица на Китка - Караџица
75.000 €
Цената не е фиксна
08.08.2022 08:52

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

71 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Се продава викендица на Китка - Караџица. Чист планински воздух на 25км од центарот на Скопје, комплетно наместена викендица со струја и чиста изворска вода. Двор 457 м2

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Ненад
Потврден огласувач
070347051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам