1 / 5
Baofeng Uv-9R Plus 10w toki voki radio stanici
2.100 МКД
25.07.2022 22:37

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Baofeng Uv-9r plus toki voki radio stanici 10w domet do 15km ,vodootporni gratis slusalki. Odlicen kvalitet,prakam po kargo niz cela MK .Za pogolemi kolicini drugi ceni.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078443725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам