1 / 12
VELOSIPED SPECALIZIED
200 €
Цената е фиксна
31.05.2022 15:26

Пробиштип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

SE PRODAVA VELOSIPED SPECALIZED DONESEN OD ITALIJA 27 BRZINI APARATCINA SHIMANO DEORE MOZE ZAMENA ZA POGOLEM TOCOK ILI ALAD POVEKE INFO NA 077729647 STEFAN POZZZZ

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077729647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам