1 / 3
Нови лаптоп комјутери (Laptopi) HP
22.900 МКД
27.06.2022 13:55

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Оперативен систем DOS

Големина на екранот 15.6 inches (39.62 cm)

Резолуција 1920 x 1080

Тип дисплеј Anti-Glare

Графичка карта Вградена

Модел на графичка карта
UHD Graphics

Chipset производител на графичката карта
Intel

Производител на процесорот Intel

Технологија на процесорот Celeron

Модел на процесорот N4020

Работна фреквенција на процесорот
1.10 GHz up to 2.80 GHz

Број на јадра на процесорот
2

Меморија 8 GB /4 MB cache

Типнамеморија DDR4

Типтврддиск PCIe NVMe M.2

Големина на тврдиот диск
256 GB

Камера HP TrueVision HD Camera

Bluetooth Bluetooth 4.2 Combo (Compatible with Miracast-certified devices.)
Мрежни конекции Realtek 802.11ac (2x2), Integrated 10/100/1000 GbE NIC

Типбатерија HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion

Тежина 1.78 kg

Портове 1 multi-format digital media reader (Supports SD, SDHC, SDXC.),
1 headphone/microphone combo, 1x HDMI 1.4b, 2x USB 3.1 Gen 1, 1x USB 2.0

Звук Dual stereo speakers

Гаранција 12 месеци.

Можна испорака низ цела Македонија на домашна адреса.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од: Претпријатие

Филаделфија Дооел
Потврден огласувач
078344755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам