1 / 2
Нови лаптоп комјутери (Laptopi) Dell
22.900 МКД
27.06.2022 13:55

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

DELL INSPIRON 3583
Intel Pentium 5405U (2 јадрен, 2.30GHz, 2 MB кеш)
RAM: 4GB DDR4, 2666MHz
Графичка: Intel UHD Graphics
Меморија на диск: 1TB HDD (5400 вртежи/мин)
Дијагонала: 15.6" (39.6cm)
USB 2.0 x1, USB3.0 x2, HDMI 1.4b, RJ-45, читач на мемориска картичка, комбиниран приклучок за микрофон / слушалки
Батерија: 3 ќелии
Поврзаност: Wi Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1

Гаранција: 12 месеци

ЦЕНА: 22900 денари

Можна испорака низ цела Македонија на домашна ардеса.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од: Претпријатие

Филаделфија Дооел
Потврден огласувач
078344755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам