1 / 5
СЕ ПРОДАВААТ !!! Три плацеви
15 €
Цената е фиксна
25.04.2022 19:49

Пробиштип

Квадратура:

1623 m²

Тип на земјиште:

Останато

Три плацеви во место викано ЗАБЕЛ - Општина Пробиштип
КП 446 класа 5 со површина од 556 м2
КП 447 класа 4 со површина од 538 м2 и
КП 448 класа 5 со површина од 529 м2
Плацевите може да се купат сите од еднаш или посебно
Цената е 15 евра од м2 има место за договор
контакт - Сашо
071 237 851
071 237 851

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
071237851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам