1 / 5
СЕ ПРОДАВА !!! Нива класа 5
25 €
14.06.2022 19:59

Пробиштип

Квадратура:

4138 m²

Тип на земјиште:

Останато

Нива класа 5 со површина од 4138 м2
КП 1531
Цена....25 евра м2 со можност за договор
контакт - Сашо
071 237 851
071 237 851

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
071237851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам