1 / 5
Атрактивна Локација - ХИТНО !!!!!
25 €
Цената е фиксна
14.06.2022 19:59

Пробиштип

Квадратура:

2874 m²

Тип на земјиште:

Останато

Локација--Наспроти влезот на Градските Гробишта
Нива класа 4 со површина 2874 м2
До главна улица
Влез на градот
контакт - Сашо
071 237 851
071 237 851

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
071237851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам