1 / 1
PREVOZ SO KOMBE
1.000 МКД
23.06.2022 21:31

Бутел / Скопје

Prevoz so kombe nosivost 1400 kg za gabariti do 3.5m dolzina. Cena po dogovor, vo zavisnost od kilometrazata i tezinata. Vo Skopje e obicno od 800 do 1000 denari.

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
077927753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам