1 / 1
Церади
180 МКД
Цената е фиксна
15.08.2021 09:23

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Најквалитетни церади 80гр водоотпорни и заштита против сонце и вода
2х3 - 180 денари
3х5 - 440 денари
4х5 - 550 денари
4х6 - 700 денари
5х8 - 940 денари
Праќаме по карго низ цела Македонија
078/440-775

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078440775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам