1 / 12
STALAZI - RAFTOVI - POLICI
2.190 МКД
12.06.2022 07:37

Илинден / Скопје

⛔⛔⛔N O V O....N O V O 🙋‍♂️🙋‍♀️🙋💥💥💥
Raftovi - polici za sekakva namena .

Za vasiot shpaiz ,garaza , shupa ,🏠🏠🏠 magacin ,sekade kade sto imate potreba .

Velicinite ,nosivosta i cenata e navedena na sekoja na stalazite poedinechno .📌📌📌

Isporaka niz MK po kargo so doplata.

Kontakt tel 070/341-795 Ilinden🆘️🆘️🆘️

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

GOLDEN SUN - SKOPJE
N.ILINDEN
Потврден огласувач
070/341-795 ; 070/338-000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам