1 / 9
Bure plasticno burinja plasticni бире пласточно бириња
350 МКД
22.09.2022 11:47

Битола / Битола

Burinja plasticni cisti od rakija 50-60L.
Plavi burinja 350den, beli 450 den.
Kontakt na 075572580 Nikola

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
075570605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам