1 / 1
Komoda za dnevna soba Montenegro
1 €
22.04.2022 17:09

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam malku koristena komoda od Montenegro. Cena po dogovor!

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078515590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам