1 / 7
VIKENDICA VO BELOVODICA
По Договор
06.08.2022 15:51

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

120 m²

Број на соби:

4

Греење:

Нема

Наместена:

Не

Se prodava kujka .vikendica vo selo Belovodica
Stara gradba od kamen sirok 80cm
Pokriv od kameni ploci
Mozi da se vidi vo sekoe vreme
130 kvadrati i dvorno mesto 410 kvadrati i 300 kvadrati
Vkupna povrsina okolu 850 kvadrati
Ako ima potreba ima i pogolema povrsina
okolu dvornoto mesto
Za poveke informacii javete se na
070 208 343 - Pece
070 208 343 - Pece

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071 314 147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам