1 / 5
Se prodava vikendica na tikveskoto ezero
25.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 18:03

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

Se prodava vikendica na tikveskoto ezero. Nova gradba, so povrsina od 100kvadrati na dva sprata so garaza
Ima prostor za dogovor na cenata samo na lice mesto
Za povece informacii zvonete na ovoj broj 075941679 Straso

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Трајче
Потврден огласувач
075822057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам