1 / 6
Niva vo Legovec, Kalniste, Probistip
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.10.2020 15:51

Пробиштип

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva okolu 1000 kvadrati vo mesnost Legovec dosta povolna cena,.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Emil Bozinovski
Потврден огласувач
38977562602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам